SCOOT AND RIDE paspirtukai-balansiniai dviratukai

 •  SCOOT AND RIDE paspirtukas ir balansinis dviratukas, tai nuostabus produktas vaikams, paaugliams ir suaugusiems skirtas nuo 82cm iki 175cm ūgio, pasirenkant pagal modelį. Šis nuostabus išradimas apjungia du produktus: tai paspirtukas ir balansinis dviratukas - du viename. Jums nebereikės pirkti 2 produktų, užteks įsigyti tik vieną! Pasivažinėję paspirtuku lengvai ir greitai, be jokių įrankių transformuosite jį į balansinį dviratuką ir atvirkščiai.
  Balansinis dviratukas moko išlaikyti pusiausvyrą važinėjimosi metu. Puikus būdas vaikučiams lavinti kojų raumenis, motoriką ir mokytis manevruoti dviratuką. Trumpai tariant, jums nereikės pirkti triračio ar dviračiui pagalbinių ratukų nes Jūsų vaikas jau mokės laikyti pusiasvyrą. Jam tereikės išmokti minti pėdalais.
  Paspirtukas, tai ne tik puiki susisiekimo priemonė, bet ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Paspirtukas taip pat lavina daug raumenų grupių, bei tobulina pusiasvyrą. Važiuojant paspirtuku dirba abi kūno pusės. O ta, kuri nejuda, dirba dar daugiau - atlieka statinį darbą, turi išlaikyti kūno pusiasvyrą. Važinėjimas paspirtuku lavina raumenų stabilizatorius, o juos reikia lavinti ir treniruoti visą gyvenimą.

  Tai paspirtukas balansinis dviratukas su dideliu priekiniu ratu, kurio dėka jis rieda žymiai greičiau, lengviau ir yra valdomas kur kas lengviau, bei su tokiu paspirtuku balansiniu dviratuku galima važinėti ne tik lygia kelio danga.

  SCOOT AND RIDE paspirtukai balansiniai dviratukai yra gavę keletą svarbiausių apdovanojimų: Toy Award, Reddot Award...
   

  Scoot&Ride Highwaybaby paspirtukas-balansinis dviratukas
  Kodas: Highwaybaby r/g
  Highwaybaby spalvos
  rožinė/geltona

   Scoot & Ride Highwaybaby yra paspirtukas ir balansinis dviratukas viename. Specialiai sukurta vaikams iki 3 metų amžiaus, nuo 82cm iki 102cm ūgio, maksimalus svoris – 20kg

  Kaina nuo 7999
  Scoot&Ride Highwaybaby paspirtukas-balansinis dviratukas
  Kodas: Highwaybaby m/o
  Highwaybaby spalvos
  mėlyna/oranžinė

   Scoot & Ride Highwaybaby yra paspirtukas ir balansinis dviratukas viename. Specialiai sukurta vaikams iki 3 metų amžiaus, nuo 82 iki 102cm ūgio,  maksimalus svoris – 20kg

  Kaina nuo 89 
  Scoot&Ride Highwaybaby paspirtukas-balansinis dviratukas
  Kodas: Highwaybaby m/r
  Highwaybaby spalvos
  mėlyna/raudona

  IŠPARDUOTA!

  7999
  Scoot&Ride Highwayfreak paspirtukas-balansinis dviratukas
  Kodas: Scoot&ride Highwayfreak
  Highwayfreak spalvos
  balta/žalia/mėlyna

  IŠPARDUOTA!

  Kaina nuo 11999