Akumuliatorinis dulkių siurblys PVCS 0822HD

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: PVCS 0822HD

  Dulkių siurblys cikloninis PVCS 0822HD, Lithium, 2200 mAh. 22.2 V

  Gamintojas
  POLARIS
 • Dulkių siurblio Polaris PVC 0822HD lengvos ir subalansuotos konstrukcijos dėka jo savininkas gauna galimybę lengvai tvarkytis net tose vietose, kurios turi rimtų užteršimų.
   

  Dulkių siurblio „2 in 1” konstrukcija
  Šio dulkių siurblio-transformerio konstrukcija numato galimybę naudoti rankinį dulkių siurblį. Tam būtina tiesiog atjungti įsiurbimo vamzdį, į kurio vietą įstatomas specialus antgalis. Mini dulkių siurblys suteikia galimybę greitai pašalinti trupinius arba išbarstytas kruopas, išvalyti patalpų kampus nuo voratinklio, o taip pat atlikti baldų apmušalo valymą. Automobilių savininkai taip pat pelnytai įvertins tokias transformacijos galimybes - rankinis dulkių siurblys pravers valant transporto priemonės saloną.
   

  Multicikloniniai privalumai
  Technologija „multiciklonas” sukuria sūkurinį srautą, kurio išcentrinė jėga nukreipia dulkių prisotintą orą į specialią kamerą, kur dulkės atsiskiria nuo oro ir nubloškiamos link ciklono sienelių. Toks veikimo principas leidžia varikliui dirbti stabiliai, o suspenduotų dalelių nebuvimas ant galios agregato judančių elementų žymiai pratęsia jo tarnavimo laiką. Cikloninės technologijos pagrindiniai privalumai: dulkių siurblio įsiurbimo jėga išlieka stabili valymo metu, nepriklausomai nuo dulkių surinkėjo prisipildymo laipsnio.
   

  Giluminis valymas HEPA 13 filtro pagalba
  HEPA filtras ir trijų pakopų filtravimo sistema garantuoja tai, kad valymo metu atgal į aplinką nepaklius dulkių dalelės, o taip pat dauguma ligas sukeliančių mikroorganizmų. Labai efektyvi suspenduotų dalelių sulaikymo priemonė pašalins beveik 100% šiukšlių, kurios dažnai tampa alerginių reakcijų priežastimi.
   

  Optimizuotos charakteristikos ir galinga AKB


  Dulkių siurblio Polaris PVC 0822HD variklis užtikrina siurbimo galią 60 W, o dulkių surinkėjo tūris, kuris yra 0,5 litro, bus tikrai pakankamas tam, kad nereikėtų gaišti laiko jo išvalymui po kiekvieno tvarkymo.
  Ličio akumuliatoriaus baterija, kurios talpa yra 2200 mAh, užtikrina nepertraukiamą prietaiso veikimą, trunkantį 25 minutes. Šios AKB pakrovimui reikės apie 3 valandų. Akumuliatoriaus pakrovimas, apie kurio būtinumą praneša užrašo „ON” indikacija, atliekamas specialiai tam skirto adapterio pagalba.
   

  Pagerintas šepetys


  Dulkių siurblys - stick Polaris PVC 0822HD turi šepetį, kurio šereliai yra išsidėstę S-formos tvarka ant besisukančio cilindro. Jis lengvai susidoroja su kilimų ir kietų grindų dangų valymu. Kitas šio aksesuaro privalumas yra galimybė suktis 180 laipsnių kampu, o taip pat įmontuotas apšvietimas, kuris pagerina matomumą tose vietose, kuriose apšvietimas yra nepakankamas.
  Universalus antgalis 3 in 1


  Dulkių siurblio komplekte yra daugiafunkcinis antgalis, kurį galima lengvai transformuoti į mini šepetį, šepetį baldams arba plyšių antgalį sunkiai pasiekiamų vietų valymui, kurių negalima pasiekti pagrindinio šepečio pagalba. Ant vamzdžio gali būti montuojamas nuimamas antgalių laikiklis, o patį dulkių siurblį galima saugoti naudojant specialų tvirtinimą, kuris yra kabinamas ant sienos.

  Technologija «Multiciklon» HEPA 13 filtras Turbo šepetys su pašvietimu "Multi-antgalis 3 in 1 Tvirtinimas prie sienos Konteinerio talpa : 0.6L Siurbimo galia : 60аWt Veikimo trukmė: iki 25 min įkrovimo trukmė : iki 3 val. Akumuliatorius: Lithium, 2200 mAh. 22.2 V Įėjimo įtampa: 100 - 240 Dažnis: 50/60 Hz, Išėjimo įtampa: 22 V Išėjimo srovė: 500mA

   Naudojimo instrukcija