Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. VESA standartas - Video Electronics Standards Association (VESA)

  VESA - tai tarptautinė organizacija, kuri yra atsakinga už standartizaciją (LED, LCD, Plazma) televizorių - monitorių, įskaitant ir mechaniškų elementų(sieniniai laikikliai) naudojamų montavimui televizorių - monitorių ant sienų ir lubų.

  Iki šiol daugiau nei 140 gamintojų plokščių televizorių turi VESA. Tam kad pasirinkti tinkamą sieninį laikiklį jūsų televizoriui, jums reikia žinoti VESA standartą - tai yra montavimo skylių atsumas vertikaliai ir horizontaliai televizoriaus galinėje pusėje.

  VESA standartas yra suskirstyti į tris pagrindines kategorijas:

  VESA MIS-D 50x50 mm 75x75 mm, 100x100 mm.
  VESA MIS-E 200x100 mm, 200x200 mm.
  VESA MIS-F 200x200 mm. ir toliau


  Norėdami sužinoti savo TV VESA standartą:

  Galite pažiūreti į televizoriaus techninį aprašymą, kad ekranas yra suderinamas su VESA standartu. (Pvz., VESA 400x400 mm).
  Paimkite liniuotę, išmatuokite atstumą vertikaliai ir horizontaliai tarp TV tvirtinimo skylių nugarinėje televizoriaus dalyje. Tai ir bus VESA jūsų televizoriaus.  

  2.  Kas yra POLARTIS

  POLARIS - buitinės technikos tarptautinis gamintojas. Bendrovės pavadinimas yra kilęs iš kelrodės žvaigždės lotyniško pavadinimo "Polaris Alpha" ir atspindi prekės ženklo koncepciją - būti lyderiu!
  POLARIS yra rinkoje daugiau nei 18 metų. Buitinė technika POLARIS įsitvirtino kaip patikimas prekės ženklas bei patvirtino stabilaus verslo partnerio reputaciją.

  Sukurta pagal naujausias tendencijas ir technologijų pažangą buitine technika POLARIS siekiama sukurti jaukumą namuose ir komfortą!

  POLARIS prekinio ženklo kilmės šalis JAV: "Texton corporation LLC, State of Delaware USA, Wilmington"