Sulčiaspaudės

 •  Pusryčiai turėtų prasidėti su stikline šviežiai spaustų vaisių ar daržovių sulčių. O tam, kad galėtumėte kiekvieną rytą mėgautis vitaminų bei kitų naudingų medžiagų gėrimu, jums reikalingas kokybiška sulčiaspaudė.
  POLARIS sulčiaspaudės yra nepamainomas pagalbininkas virtuvėje. Ji kiekvieną dieną džiugins Jus sviežiomis sultimis. Su POLARIS sulčiaspaude Jūs galėsite pasiruošti šviežių sulčių ne tik iš minkštų vaisių, bet ir iš kietų vaisių bei daržovių.
  Šviežiai išspaustose vaisių sultyse gausu cukrų ir įvairiausių vitaminų, o daržovių sultyse – mineralinių medžiagų. Sultis rekomenduojama gerti likus 30–40 minučių iki valgio. Nerekomenduojama gerti šviežiai spaustų sulčių po sočių pietų – gali pradėti pūsti pilvą.
  Kodėl šviežiai išspaustas sultis reiktų gerti iš karto? Nes net ir trumpą laiką laikant jas šaldytuve, sumažėja gydomosios sulčių savybės, nors skonis gali ir visai nepasikeisti.
  Tam kad gauti iš šviežiai išspaustųų sulčių maksimalią naudą rekomenduojama jas gerti nuo kelių valgomųjų šaukštų iki trijų stiklinių per dieną. Nes per vieną valandą žmogaus organizmas geba pasisavinti iš sulčių tiek naudingų medžiagų kiek jų yra viename gurkšnyje.
  Taigi, gerkite šviežiai spaustas sultis po truputį ir su pasimėgavimu, skanaus!
   

  Prekių nėra.