Sulčiaspaudės

 •  Pusryčiai turėtų prasidėti su stikline šviežiai spaustų vaisių ar daržovių sulčių. O tam, kad galėtumėte kiekvieną rytą mėgautis vitaminų bei kitų naudingų medžiagų gėrimu, jums reikalingas kokybiška sulčiaspaudė.
  POLARIS sulčiaspaudės yra nepamainomas pagalbininkas virtuvėje. Ji kiekvieną dieną džiugins Jus sviežiomis sultimis. Su POLARIS sulčiaspaude Jūs galėsite pasiruošti šviežių sulčių ne tik iš minkštų vaisių, bet ir iš kietų vaisių bei daržovių.
  Šviežiai išspaustose vaisių sultyse gausu cukrų ir įvairiausių vitaminų, o daržovių sultyse – mineralinių medžiagų. Sultis rekomenduojama gerti likus 30–40 minučių iki valgio. Nerekomenduojama gerti šviežiai spaustų sulčių po sočių pietų – gali pradėti pūsti pilvą.
  Kodėl šviežiai išspaustas sultis reiktų gerti iš karto? Nes net ir trumpą laiką laikant jas šaldytuve, sumažėja gydomosios sulčių savybės, nors skonis gali ir visai nepasikeisti.
  Tam kad gauti iš šviežiai išspaustųų sulčių maksimalią naudą rekomenduojama jas gerti nuo kelių valgomųjų šaukštų iki trijų stiklinių per dieną. Nes per vieną valandą žmogaus organizmas geba pasisavinti iš sulčių tiek naudingų medžiagų kiek jų yra viename gurkšnyje.
  Taigi, gerkite šviežiai spaustas sultis po truputį ir su pasimėgavimu, skanaus!
   

  Sulčiaspaudė POLARIS PEA 1023A
  Kodas: PEA 1023A

  Galia: 1000 W
  2 greičio nustatymai
  Kompaktiška
   

  69 
  Sulčiaspaudė Polaris PEA 1536ADL
  Kodas: PEA 1536ADL

  Galia: 1800 W
  LCD displėjus su greičių ir laiko indikacija
  4 greičio nustatymai
   

  99 
  Sulčiaspaudė Polaris PEA 1535AL
  Kodas: PEA 1535AL

  Galia: 1500 W
  2 greičio nustatymai
  85mm vaisių padavimo anga
   

  114 
  Sulčiaspaudė Polaris PEA 0818AL CRYSTAL
  Kodas: PEA 0818AL CRYSTAL

  Galia: 800 W
  2 greičio nustatymai
  Korpusas iš nerūdijančio plieno

  62