Daugiafunkciniai puodai

 •  Daugiafunkcinis puodas simpatijų pelno todėl, kad tai tarsi maisto gaminimui skirtas virtuvės kombainas. Modernus multifunkcinis puodas gali paruošti šimtus skirtingų patiekalų ir be jokių papildomų priedų ar detalių. Jis gali virti, troškinti, kepti, kaitinti ar net džiovinti. Todėl su šiuo daugaifunkciniu puodu virtuvėje net ir ne itin pasikausčiusi šeimininkė gali tapti tikra kulinare.
  Daugiafunkcinis puodas suteikia džiaugsmo kiekvienai šiuolaikiškai moteriai. Nes šis atradimas ne tik pagamins sveikiau, bet ir sutaupys elektros išlaidas bei laiko. Be to, paruošus maistą multifunkcinis puodas pats išsijungs ir palaikys jį šiltą iki 24val., tad galite vakarienę paruošti tvarkydama kitus reikalus negalvodama, kad kažką reikia išjungti ar, kad maistas neišbėgtų.
  Daugiafunkcinis puodas tinka kiekvienai šeimininkei, kuriai ne tik priimtina ar svarbi sveika gyvensena, bet ir patogus maisto ruošimas. Mat šis naujas virtuvės prietaisas ne tik atstos daugybę iki šiol naudotų, bet ir taps puikiu pagalbininku kelionėje ar iškyloje.
   

  Daugiafunkcinis puodas POLARIS PMC 0516ADG
  Kodas: PMC 0516ADG

  Galia: 860 W
  Talpa: 5 L
  13 automatinių programų
  Programa "Multi Virėjas"
   

  9299
  Vidinis puodas PIP 0503K
  Kodas: PIP 0503K

  Vidinis puodas daugiafunkciniui puodui 

  2900
  Vidinis puodas PIP 0504K
  Kodas: PIP 0504K

  Vidinis puodas daugiafunkciniui puodui

  2900